Par mums

Mēs esam viens no vadošajiem šķidro kravu pārvadātājiem Latvijā, kas piedāvā pārtikas un tās izejvielu pārvadājumus autocisternās. Vairāk nekā 14 gadus nodrošinām šķidro kravu pārvadājumus Latvijā, Baltijas valstīs un Eiropā. Savus pakalpojumus sniedzam lielākajiem pārtikas ražošanas uzņēmumiem Latvijā, nodrošinot tos ar kvalitatīvu un savlaicīgu izejvielu piegādi nepārtrauktam ražošanas procesam.

Savā darbībā ievērojam trīs galvenos pamatprincipus ilgstpējība, efektivitāte un kvalitāte, ko novērtē arī mūsu klienti.
Mūsu līdzšinējās darbības pamatā ir profesionāla un pieredzes bagāta komanda, kura ir orientēta uz kopīga mērķa sasniegšanu.

Pakalpojumi
Iespējams, tieši mēs varam sniegt labāko un ekonomiski izdevīgāko šķidro pārtikas izejvielu piegādi autocisternās Jums vajadzīgajā vietā, laikā un daudzumā.

Mēs piedāvājam:

PILNU KRAVU PĀRVADĀJUMUS (FTL)

Pārvadājumi tieši no izejvielas ražotāja pie izejvielas pārstrādātāja (produkcijas ražotāja). Notiek izejvielu savākšana no lielajiem ražotājiem, izmantojot tālsatiksmes transportlīdzekli: vilcējs ar puspiekabi.

SALIKTU KRAVU PĀRVADĀJUMUS (LTL)

Speciāli izstrādāti pārvadājumu maršruti, vadoties pēc klientu skaita. Tiek savāktas pārtikas izejvielas no vairākiem to ražotājiem, kas tiek nogādātas pie izejvielas pārstrādātāja (produkcijas ražotāja), izmantojot vilcēju ar piekabi.

MĒS PĀRVADĀJAM:

Autoparks

Pakalpojumus nodrošinām ar modernu un kvalitatīvu autotransprotu, kas ir atbilstoši aprīkots šķidro kravu pārvadājumu veikšanai.

Mēs domājam par to, kā pakalpojumus padarīt pēc iespējas kvalitatīvākus un drošākus, lai tie atbilstu mūsu klientu izvirzītajām prasībām un augstajiem strandartiem.

 • Autoparks EUR5, EUR6;
 • Autoparks aprīkots ar GPS iekārtām;
 • Autocisternu specifikācija:
  • Ietilpība līdz 32 000 L;
  • nodalījumu skaits: 3-6 sekcijas ar dažādu ietilpību
   (4 000 L – 13 000 L);
  • ātra sūknēšanas sistēma;
  • skaitītājs (piena savākšanai);
  • izotermiska (ar izolāciju).
Kontakti

Egils Kalniņš
Valdes loceklis

Mob.: +371 29165802
E-pasts: egils.kalnins@eglana.lv

Nauris Kalniņš
Loģistikas vadītājs

Mob.: +371 29605423
E-pasts: nauris.kalnins@eglana.lv

NORĒĶINU REKVIZĪTI

SIA “EGLANA”
PVN reģ. Nr.: LV40003612632

Juridiskā adrese: Cerības-3, Krapes pagasts,
Ogres novads, LV-5012

Banka: AS “Swedbank”
Konta Nr.: LV93HABA0551003699378
SWIFT (BIC): HABALV22